Google Pay

2.84.237487748

4.8

18

Android Pay ile kolayca hesaplarınızı ve ödemelerinizi yönetin

214.5k

Bu uygulamayı oyla

Android Pay, ödemeleri mümkün olan en güvenli şekilde yapmanızı sağlayan bir Google ödeme sistemidir. Artık kredi kartlarınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmayacak, yanlış ödemeleri veya çalınmaları engelleyerek hesaplarınızdan paranın kaybolmadığından emin olacaksınız.

Android Pay'i kullanmak çok basit, yapmanız gereken tek şey kredi kartlarınızı elinizle eklemek. Bunlardan herhangi birini zaten Google hesabınıza bağladıysanız, bu araç sizin için bunları otomatik olarak ekleyecektir, ancak belli detaylar güvenlik sebebiyle doğrulanmalıdır. Tüm kredi kartlarınızı ekledikten sonra, herhangi bir zamanda gereksinimlerinize uyacak şekilde birbirleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bir mağazayı ziyaret ettiğinizde ve ödeme yapmak istediğinizde Android Pay'i açın ve mobil cihazınızı ödeme sisteminin yakınında tutun ve işlem otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Satış noktası terminalinin temassız ödemeleri desteklediği yerlerde ödeme yapmak için bunu kullanabileceğinizi unutmayın, aynı şey kartınızı üzerinde tutarak ödeme yapmak için de gereklidir.
Notlar

Tüm gereklilikleri taşıdıkları müddetçe akıllı telefonunuzu, tabletinizi ya da Android Wear'ı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Gereksinimler

- NFC (Near Field Communication) - Rootsuz. - Android 4.4 KitKat ya da üst sürümü

Uptodown X